8 maj

Plecaki Hershel

herschel plecakNazwa tej marki pochodzi od niewielkiej kanadyjskiej miejscowości, o której mało kto by słyszał, gdyby nie Jamie i Lyndon Cormac. To właśnie oni są twórcami słynnych na całym świecie plecaków, tornistrów, toreb i rozmaitych pokrowców firmy Herschel.

Plecaki Herschel kojarzą się przede wszystkim z ich charakterystycznym wyglądem – łączą w sobie klasykę i nowoczesność. Są wykonane w stylu vintage, ale z młodzieżowym, modnym pazurem. Będą stanowić wspaniałe dopełnienie każdej stylizacji. W dodatku noszenie ich to sama przyjemność, nie obciążają kręgosłupa i są bardzo pojemne, dzięki czemu świetnie nadadzą się do szkoły, ale także na zakupy, na wypad za miasto, na rower i na wiele innych okazji.

Marka Herschel znana jest przede wszystkim z młodzieżowych plecaków i tornistrów miejskich, które swym wyglądem nawiązują do dawnych plecaków turystycznych. Oferuje tak bogaty wybór plecaków w różnych modelach, kolorach i wzorach, że każdy ‒ nieważne od wieku czy płci ‒ znajdzie pośród nich swój ideał. To wszystko sprawia, że Herschel plecak jest ponadczasowy i właściwie nigdy nie wychodzi z mody. W dodatku, dzięki wykorzystaniu przy ich produkcji nowoczesnych technologii i materiałów, wyroby marki Herschel są bardzo wytrzymałe i będą nam służyć całymi latami!