7 paź

New Balance – obuwie, które pokochał cały świat!

New Balance to amerykańska firma z bardzo długą tradycją, ponieważ powstała ona w 1906 roku. Pomimo osiągnięcia znacznego sukcesu cały czas rośnie w siłę i zdobywa wciąż nowych, oddanych klientów, którzy pozostają wierni logo „NB”.

Na czym polega fenomen New Balance?

Amerykańska marka oraz jej słynne logo „NB” stanowią synonim zaawansowanej technologii oraz niespotykanego designu. Wyróżniające się na tle konkurencji obuwie marki świetnie sprawdza się podczas uprawiania sportu, ale również pasuje do miejskiego stylu. Innowacyjnie zaprojektowane obuwie sprawdzi się w codziennych stylizacjach. Różnorodność modeli oraz wspaniała kolorystyka sprawiają, że obuwie można bez większych problemów dopasować do indywidualnych preferencji każdego klienta. Kolorowe buty New Balance 530 nie tylko będą się świetnie prezentować w towarzystwie sportowej odzieży, ale również będą doskonale pasować do jeansów i ciekawej koszuli lub t-shirt’u.

New Balance 530 – wspaniałe buty dla każdego miłośnika przeszłości

Nowy model obuwia od New Balance – seria M 530 wygląda niczym żywcem wyjęta z lat dziewięćdziesiątych. Cechą charakterystyczną tej serii jest dość gruba podeszwa o doskonałych właściwościach amortyzujących, dzięki którym buty należą do niezwykle wygodnych i komfortowych w użytkowaniu. Ponadto zostały one wykonane z najwyższej jakości materiałów syntetycznych i skóry naturalnej. New Balance 530 to najlepszy wybór dla każdego miłośnika sportu i doskonałego wyglądu.