22 lip

Najmodniejsze szorty na lato 2018

Lato jest najlepszą okazją do zakładania na siebie lżejszych i odsłaniających więcej ciała elementów garderoby. Szorty są jego niezbędnym dodatkiem – fantastyczne podkreślają atuty szczupłych sylwetek, są wygodne i do tego bardzo uniwersalne, kupisz je na przykład [tutaj]. Dżinsowe spodenki od dawna goszczą we wszystkich butikach odzieżowych. Tego lata warto więc zaszaleć i zastąpić je czymś zupełnie innym!

szortyOryginalne bermudy

Przeważnie kończą się tuż nad kolanem bądź w połowie uda. Charakterystycznym dla nich elementem są mocno wywinięte mankiety. Bermudy kojarzone są ze stylem lekkim, luźnym i bardzo turystycznym, dlatego występują w ziemistych odcieniach kolorystycznych (khaki czy zieleni). Te bardziej klasyczne, czarne i nieco dłuższe, mogą być też podstawą do stworzenia oryginalnego, letniego stroju do pracy.

Wielki powrót skóry

Teoretycznie skórzane spodenki nosi się głównie jesienią i zimą, jednakże tym razem projektanci postanowili wprowadzić je do letnich trendów. Stworzyli całą gamę szortów wykonanych ze skóry – niektóre są czarne, inne zawierają zwierzęce motywy. To idealny wybór dla osób, które zawsze chcą się wyróżniać.

Spodenki czy spódniczka?

Z daleka wyglądają jak prawdziwe spódniczki, ale szybko okazuje się, że są w rzeczywistości zwykłymi spodenkami. Największym ich atutem jest zapewnianie niewątpliwej wygody. Doskonała propozycja dla kobiet, które chcą wyglądać dziewczęco, jednocześnie czując się komfortowo.