9 maj

Marka New Balance

Marka New Balance powstała w Bostonie w 1906 roku. Założona została przez Williama J. Riley’a. Ciekawostką jest fakt, iż pierwszym produktem stworzonym przez tą markę były wkładki do butów. W 2005 roku firma zajęła drugie miejsce w ilości sprzedanych butów sportowych w Stanach Zjednoczonych.

Znana na całym świecie marka

 

New Balance to firma, która znana jest przez na prawdę wiele osób. Produkuje ona nie tylko buty sportowe, ale również fantastycznej jakości plecaki. Wszystkie produkty cechują się przede wszystkim solidnym wykończeniem, dzięki czemu mogą one nam posłużyć na wiele lat. Plecaki New Balance zazwyczaj posiadają dodatkową przegródkę na laptopa, co z całą pewnością może ułatwić codzienne życie studentom lub uczniom.

Dla kogo tworzy New Balance?

 

Marka ta produkuje swoje produkty, przede wszystkim z myślą o osobach, które cenią sobie luźny styl. Sportowe plecaki zapewne będą pasować do każdej stylizacji. Można je na przykład założyć do sportowych spodni i adidasów. Taka stylizacja będzie nie tylko bardzo wygodna, ale również stylowa. Plecaki posiadają nie tylko zewnętrzne kieszenie, lecz także wewnętrzne. Dzięki czemu zyskujemy więcej przestrzeni na trzymanie swoich osobistych rzeczy. Zazwyczaj na tylnym panelu plecaka znajduje się logo firmy, które sprawia, że plecak prezentuje się rewelacyjnie.

 

Plecaki New Balance SuperSklep.pl z pewnością są dobrą inwestycją dla osób, które lubią sportowy styl.