28 kwi

W jakich butach najlepiej kobietom chodzić jesienią?

Okres jesienny to czas, w którym staramy się ubierać stosunkowo cieplej, jednak warto pamiętać, że pogoda jesienna potrafi spłatać niemałego figla. Dlatego tak bardzo ważne jest chodzenie w obuwiu, które nie wpłynie negatywnie na nasze zdrowie, a zarazem będziemy się w nim czuć odpowiednio. Naprawdę niewiele trzeba do tego, by się przeziębić i zdecydowanie polecamy chodzenie w cieplejszym obuwiu, ale zarazem takim, które nie będzie powodować zbytniej potliwości nóg. Jakie to obuwie? Zapraszamy do naszego artykułu.

Sneakersy

To rodzaj obuwia, które świetnie się sprawdzi zarówno na wyjścia z przyjaciółmi, jak również do chodzenia na co dzień. Nike Janoski damskie to tylko jeden z modeli, w którym można chodzić w tym okresie. Trzeba jednak powiedzieć, że to produkt świetnie dopasowujący się do stóp, a zarazem zapewniający przewiewność stopom. Wydawać by się mogło na pierwszy rzut oka, że będą to buty powodować potliwość nóg, jednak jest to kompletna nieprawda – to bardzo wygodny model obuwia, a zarazem dający dużo ciepła stopom.

Botki

Botki to buty, które nie dość, że łatwo dopasować do reszty ubrania, to przede wszystkim dający duże ciepło stopom i nawet można się pokusić o ich założenie na bardziej oficjalne wyjścia na świeżym powietrzu i będą robiły furorę. To buty, które są poza kostkę, co sprawia, że nie wychładza stóp, ale jest ich tak wiele na rynku, że ostateczny wybór powinien należeć do kobiety. Można spotkać buty z różnego materiału i na pewno jedne sprawdzą się lepiej na cieplejszy okres jesieni, natomiast inne już pod chłodniejsze dni.