3 lis

Najpopularniejsza bielizna męska

Wybierając męską bieliznę, należy przede wszystkim skupić się na tym, aby zakupić wygodne i komfortowe majtki. Na rynku znaleźć można wiele ciekawych wzorów, a producenci prześcigają się w wypuszczaniu na rynek coraz to ciekawszych wariantów kolorystycznych. W związku z bardzo dużym zainteresowaniem panów, rynek męskiej bielizny jest bardzo dynamicznie rozwijającą się gałęzią branży ubraniowej.

Jakie majtki męskie wybrać?

majtki męskie

Warto wybrać majtki, które najlepiej nam pasują. Warto pamiętać o tym, że różne modele, fasony oraz użyty materiał będą sprawdzały się inaczej w każdej sytuacji czy porze roku. Należy mieć w swojej szafie kilka rodzajów bielizny, ponieważ inna przeznaczona jest do spania a inna np. do uprawiania sportów. Najważniejsze jest to, aby wybrać majtki, które są przewiewne i umożliwiają skórze oddychanie. Równie ważne jest to, z czego wykonane są majtki męskie z tej strony. Niezwykle popularne są modele wykonane z bawełny lub włókna bambusowego. Bawełna to materiał, który bardzo dobrze przepuszcza powietrze. Natomiast bambus chwalony jest za to, że ma również działanie antybakteryjne. Warto jest również wybrać bieliznę, która wykonana jest ze zmieszanych włókien takich jak Tactel, Tencel oraz Modal. Bielizna męska zrobiona z dodatkiem włókien jest niestety droższa, ale zapewnia o wiele lepszą przepuszczalność powietrza oraz jest zdrowsza dla skóry.

Slipy- majtki chętnie wybierane przez mężczyzn

Najpopularniejszym rodzajem majtek są slipy męskie. Slipy mają kształt litery igrek. Są to majtki, które ściśle przylegają do ciała. Wybierają je mężczyźni, którzy są aktywni fizycznie. Chwalą je również osoby, które muszą pracować w siedzącej pozycji. Ich popularność uzasadniona jest tym, że slipy nie zawijają się, przez co są niewidoczne nawet pod cienkimi i eleganckimi spodniami. Dostępne w sklepach slipy mogą różnić się wysokością stanu, czyli miejsca, gdzie znajduje się gumka. Chcąc nosić slipy pod dżinsami lub spodniami nisko skrojonymi, warto wybrać majtki, które mają obniżony stan.