16 paź

New Balance 327 – klasyka połączona z nowoczesnością

New Balance to marka znana obecnie na praktycznie całym świecie. Założona w 1906 roku marka ze znamiennym logiem N wypuściła na rynek setki rewelacyjnych modeli butów, które dziś uchodzą za ikony sneakersów. 

New Balance 327 – sneakersy dla miłośników streetwearu

New Balance 327 (dostępne do kupienia pod tym linkiem) to obecnie jeden z najnowszych modeli dostępnych na rynku. Seria 327 to zawiera w sobie idealny balans tego, z czego słynie marka z logiem N. Odnajdą się w niej zarówno miłośnicy nowoczesności, jak i klasyki. New Balance seria 327 zdecydowanie wynosi codzienną stylizację na wyższy poziom, jednocześnie cały czas dbając o komfort tych, którzy je noszą. 

Projektantka serii New Balance 327 Charlotte Lee tworząc tę serię, zapożycza:

  • elementy oldschoolowe,
  • wygodną i asymetryczną podeszwę środkową,
  • unikatowe panele na palcach,
  • podeszwę zewnętrzną z wypustkami,
  • nylonowy język,
  • materiały w klimacie retro.

W ten sposób stworzyła rewelacyjny model butów, który w sobie integruje dwa światy – retro oraz nowoczesność.

New Balance 327 – łączą stare z nowym

Wieloletnia projektantka marki New Balance Charlotte Lee (współpracująca z tą marką od 2014 roku), dołożyła wszelkich starań, aby przekuć swoją ideę w czyn. Tym samym osiągnęła coś, co wydawało się niezwykle trudne. Bo jak w ciekawy i innowacyjny sposób połączyć retro i współczesność? I do tego nadać temu wszystkiemu taką formę, która będzie niezwykle atrakcyjna? Jej to się zdecydowanie udało. 

Jeżeli lubisz połączenie dobrego oldschoolu ze współczesnością, to z pewnością odnajdziesz się w serii New Balance 327.