23 lis

Wiązania snowboardowe Flow

wiązania snowboardowe FlowNadchodzi zima, czas śnieżnych szaleństw. Powoli gromadzimy sprzęt narciarski, snowboardowy, odświeżamy ubiegłoroczny, który leżał do tej pory zakopany pod letnimi ubraniami. Warto już teraz zająć się zakupami i przygotować na nadchodzący sezon.

Każdemu wielbicielowi snowboardu znana jest marka Flow specjalizująca się w wiązaniach z opatentowanym systemem umożliwiającym szybkie zapinanie i odpinanie buta. Jest to niezwykle prosty mechanizm, a przede wszystkim wygodny. Polega on na odchyleniu łyżki, przez co możemy bez problemu wsunąć but od tyłu wiązania, natomiast zintegrowany z wiązaniem pasek o sporej powierzchni, otula but. Sam but natomiast zapinamy przyciągając łyżkę do pionowej pozycji. Proste. Tak właśnie wygląda mechanizm wiązania snowboardowego Flow, która w zasadzie od samego początku istnienia, do dnia dzisiejszego nie uległa zmianie, jest natomiast cały czas udoskonalana.

Dla kogo przeznaczone są wiązania snowboardowe Flow?
Wiązania snowboardowe Flow będą idealne dla osób, które w pierwszej kolejności szukają łatwego zapięcia, komfortu i prostoty zarazem. Są to wiązania idealne dla osób, które jazdę na snowboardzie traktują rekreacyjnie. Zaletą tego typu wiązania jest szybkość z jaką można zapiąć i wypiąć buty, a dodatkowo nie trzeba siadać na śniegu, by podpiąć deskę do butów, co wiadomo, nie jest zbyt komfortowe. Jeśli chodzi o wadę, to mogą ją odczuć jedynie osoby zaawansowane, ponieważ podczas szybkiej, energicznej jazdy, gorzej trzyma but.