9 maj

Najpopularniejsze młodzieżowe trendy odzieżowe

czapka z daszkiem

Trendy w modzie młodzieżowej zmieniają się praktycznie co sezon. Rodzicom często trudno jest zrozumieć potrzeby młodych osób, którym zależy na modnych stylizacjach i nieszablonowych dodatkach. Epoka obowiązkowych mundurków szkolnych i szarych dzianin rodem z minionej epoki dawno przeminęła. Obecnie dominują żywe kolory, bogate wzornictwo oraz tendencja do łączenia stylizacji eleganckich ze sportowymi dodatkami jak czapki z daszkiem.

Streatwear – czyli jak ubiera się współczesny nastolatek

Wśród młodzieży najpopularniejsze są obecnie ubrania nawiązujące stylistyką do amerykańskiej mody ulicznej lat dziewięćdziesiątych. Popularne są między innymi trampki, szerokie spodnie, bluzy z kapturem oraz czapki z daszkiem. Taka stylistyka nie jest charakterystyczna tylko i wyłącznie dla chłopców. Również dziewczęta coraz chętniej ubierają się w taki sposób. Styl sportowy jest nie tylko modny ale i bardzo praktyczny.

Modne dodatki do ubrań
Modnym dodatkiem do ubrań na każdą okazję jest również czapka z daszkiem. Można ją nosić zarówno do spodni jak i sukienek. Świetnie wygląda w połączeniu z jednolitymi wiosennymi płaszczami jak i krótkimi skórzanymi kurtkami. Różnorodność fasonów pozwala na tworzenie ciekawych stylizacji. Czapki z daszkiem przestały pełnić funkcje typowo użytkową – stały się oryginalnym dodatkiem, uzupełnieniem stroju, a czasem nawet głównym elementem outfitu.