16 cze

Zawrotna kariera trampek Converse

Trampki Converse, popularnie nazywane w Polsce „conversami”, to model obuwia, który zrobił zawrotną karierę na całym świecie. Dziś noszą je wszyscy: od nastolatków, przez gwiazdy, po sportowców. Dlaczego warto mieć je w swojej szafie i jak je nosić?

Niezwykłe popularność tenisówek Converse

Trudno znaleźć drugie tak popularne obuwie jak Converse. Słynne trampki znają właściwie wszyscy. Ich wyróżnikiem jest przede wszystkim wysoka jakość wykonania oraz trwałość. Nie bez znaczenia dla sukcesu marki jest bez wątpienia także duży wybór modeli. Firma ma w swojej ofercie obuwie dla dorosłych, i dla dzieci. Trampki dostępne są w różnych krojach i kolorystyce, od prostych, jednokolorowych tenisówek, po wzorzyste, kwiatowe czy graffiti tkaniny. Converse regularnie współpracuje także z artystami, których zaprasza do stworzenia unikalnego modelu, a następnie wypuszcza go na rynek.

Jak nosić trampki Converse?

Tenisówki Converse to coś, co w swojej szafie powinien mieć każdy. Wygodne i uniwersalne dopasują się do niemalże każdego stroju. Idealnie skomponują się ze sportowym czy miejskim outfitem, zapewniając wygodę, ale pozwolą przełamać także bardziej elegancką stylizację. Dużą popularnością, zwłaszcza wśród młodych i artystów, cieszy się noszenie Converse w połączeniu z garniturem czy elegancką sukienką. To na pozór nietrafne połączenie w rzeczywistości daje świetny efekt, bo pozwala wyglądać jednocześnie i elegancko, i na luzie.