16 mar

Modne koszulki

Prawdopodobnie, jeśli trzeba by było wskazać jedną najbardziej uniwersalną część garderoby, z całą pewnością byłyby to właśnie koszulki. Ich prostota sprawia, że pasują praktycznie do wszystkiego i można łączyć je w dowolnych zestawieniach. Warto mieć chociaż kilka sprawdzonych, luźnych koszulek, które nadadzą charakteru każdej stylizacji, gdy tego potrzeba, oraz takich, które będą po prostu dopełnieniem luźnej, codziennej stylizacji.

Jakie koszulki wybrać w tym sezonie?

koszulkiZawsze warto postawić na prostotę. Głównie dlatego, że tego typu jednokolorowe i proste koszulki, pasują każdej kobiecie. Dlatego też na wiosnę warto zaopatrzyć się w kilka koszulek, w neutralnych kolorach. Oczywiście mowa tutaj o bieli, czerni oraz szarościach, ale, równie dobrze można sięgnąć po bardziej charakterystyczne barwy i zdecydować się na, chociażby brudny róż, czy żółć, które będą zdecydowanymi hitami tego sezonu.

Warto postawić także na koszulki z charakterystycznymi i bardzo modnymi haftami. Oczywiście do tej pory zdecydowanie przeważał haft róży, ale to powoli się zmienia i koszulki coraz częściej ozdobione są także haftami innych kwiatów, elementów spożywczych, czy też najbardziej popularnych symboli. Tego typu koszulkę łatwo zestawić, zarówno z klasycznymi, jeansowymi spodniami, jak i ze spódniczkami, ponieważ już sama w sobie znacznie przyciąga wzrok i czyni cały zestaw bardzo interesującym i ciekawym.