15 kwi

Tank top zawsze w modzie

Coraz więcej osób preferuje sportowy styl, gdyż jest wygodny. A szeroki wybór sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Bardzo popularne są obecnie tank topy, które pasują zarówno do jeansów, jak i legginsów. Można założyć je do codziennych stylizacji, jak i podczas wizyty na siłowni.

Są one niezwykle wygodne i komfortowe w noszeniu.

Tank top- absolutne must have każdej kobiety

tank topSą ubrania, które każda kobieta powinna mieć w swojej szafie. Oprócz malej czarnej i klasycznej koszuli koniecznie należy mieć tank top. Te bluzki są idealne jeżeli prowadzisz aktywny tryb życia, choć sprawdzą się nawet w eleganckich stylizacjach. Wystarczy wtedy postawić na klasyczną biel, albo czerń i dobrać do koszulki marynarkę oraz cygaretki oraz szpilki. Można wybrać model dopasowany, albo lekko poszerzany. Tank topy pasują nie tylko szczupłym kobietom, ale również tym zmagającym się z lekką nadwagą. Dla osób preferujących militarny styl to również dobry wybór. Tutaj najlepiej połączyć z bojówkami i trampkami.

Tank topy dla mężczyzn

Mężczyźni, którzy lubią wygodne ubrania również powinni mieć w swojej szafie tank topy. Dostępnych jest bardzo wiele modeli, w różnych kolorach i wzorach, począwszy od pasków, przez gładkie faktury. Sprawdzą się podczas ćwiczeń na siłowni, a także idealnie komponują się z jeansami. Takie połączenie jest dobrym wyborem do szkoły, na uczelnię, a także na spacer z psem. Zaletą koszulek jest również niska cena.