5 gru

Rowerowe northwave buty – co warto o nich wiedzieć?

Początkujący i doświadczeni rowerzyści bardzo dobrze zdają sobie sprawę z tego, że podczas jazdy liczy się nie tylko sam rower, ale również wygodne northwave buty, bez których bardzo trudno jest wyobrazić sobie komfortową jazdę.

Northwave Jet Evo

Buty szosowe Northwave Jet Evo są podstawowymi butami szosowymi z linii Sport Line. Obuwie charakteryzuje się solidnymi podeszwami przystosowanymi do montażu szosowych bloków w wielu systemach. Oryginalne buty Jet Evo wyposażonych jest w bardzo wiele zaawansowanych rozwiązań, które spotkać można jedynie w droższych modelach. Podeszwy posiadają specjalne roztwory wentylacyjne i duże panele siateczkowe na cholewce, które zapewniają doskonałą obieg powietrza wokół stopy.

Dlaczego warto postawić na Northwave Jet Evo?

Northwave buty Jet Evo są bardzo wygodne w amatorskich zastosowaniach, dlatego też cieszą się tak wielkim zainteresowaniem. Godne uwagi są przede wszystkim dość szerokie rzepy, które są w chwili obecnej jednymi z najtrwalszych typów wiązania. W modelach Jet Evo wykorzystano wysokiej jakości zapięcia zintegrowane, które doskonale stabilizują piętę. Pojedynczy but waży jedynie 263 g, dlatego też jest to doskonały wybór dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją wielką przygodę z rowerami. Do największych zalet należy zaliczyć także bardzo atrakcyjną cenę. Za niecałe 220zł można kupić solidne buty rowerowe z najwyższej światowej półki.