5 lut

Vans dla całej rodziny

Marka Vans powstała w II połowie lat 60. ubiegłego wieku. To właśnie wtedy Paul Van Doren oraz z Jimem Van Dorenem, Gordym Lee i Serge’m D’Elia otworzył pierwszy swój sklep pod szyldem Van Doren Rubber Company w Anaheim w Kalifornii. Czwórka przyjaciół rozpoczęła wówczas produkcję oraz sprzedaż obuwia, które dziś jest znane na całym świecie, w tym również w Polsce. Vansy dziś są przeznaczone do między innymi BMX, skateboardingu oraz snowboardingu. Oprócz tego, oprócz butów, marka ta produkuje także akcesoria sportowe. Warto jednak wspomnieć, że obuwie Vans jest lubiane również przez osoby, które zakładają je na co dzień.

Vans Old Skool dla ceniących wygodę

Buty marki Vans posiadają wiele modeli, wśród których są Vansy Old Skool (kupisz je w tym sklepie), czyli obuwie do skateboardingu. W Stanach Zjednoczonych noszą je przede wszystkim skaterzy oraz osoby jeżdżące na BMX’ach, jednak w Europie, w tym również w Polsce, są uwielbiane przez większość nastolatków. Nic dziwnego, ponieważ – oprócz oryginalnego wyglądu – odznaczają się one także lekkością i komfortem. Wysokiej jakości materiał jest w stanie posłużyć przez długi czas, a Vansy świetnie sprawdzają się zarówno w stylu miejskim, jak i sportowym.

Chłopcy w szczególności zakładają je do ciemnych spodni jeansowych, zaś w przypadku dziewczyn – pasują one do szortów, rurek, jak i sukienek. To pokazuje, że świetnie wkomponują się w każdą sytuację. Oprócz tego, są także produkowane w wersji dla dzieci.