12 mar

Jak nosić sportowe kurtki?

Sportowe kurtki weszły już na stałe do codziennego kanonu mody. Noszą je wszyscy i wszędzie. Coraz częściej można je zobaczyć na salonach i w poważnych zawodach. Jak nosić kurtki sportowe?

Na luzie

Bardzo ważne jest, żeby kurtki sportowe nosić na luzie. Zestawiać je z innymi ubraniami, które kojarzone są ze sportem i byciem fit. Doskonale sprawdzą się w zestawieniu z:

– T-shirtem,

– joggerami,

– sportowymi butami lub tenisówkami.

Kurtki Adidas mogą dopełnić ten klasyczny outfit oraz dopasować go do mniej sprzyjającej pogody. Jeśli pada deszcz, to warto wybierać kurtki z kapturem oraz nieprzemakalną powłoką, która chroni też przed wiejącym wiatrem. Na zimę przydadzą się kurtki z warstwą ocieplenia. Dobrze, by były też trochę dłuższe i zakrywały dobrze wrażliwy rejon nerek.

Do dżinsów

Warto wiedzieć, że kurtka Adidasa będzie też dobrze prezentowała się ze zwykłymi dżinsami. W takim wypadku będzie ona elementem stylizacji, która jest niezbyt wyszukana i nie przyciąga zbyt wielu spojrzeń. To recepta na to, by zniknąć w tłumie. Równocześnie to sposób na to, by ubrać się wygodnie i ciepło. Kurtka i dżinsy to współczesna klasyka, którą można zobaczyć na wielu ulicach. Pozwala poczuć się bezpiecznie i pewnie, a przy okazji jest wyjątkowo praktyczna. Nadaje się do wyjścia do pracy, szkoły, na uczelnię i na zakupy. To zestaw, który można ubrać wszędzie i czuć się na miejscu. To nowoczesny must have, który powinien znaleźć się w każdej garderobie, niezależnie od wieku i płci osoby zainteresowanej.

Kurtki Adidas dostępne pod adresem: https://supersklep.pl/kurtki/adidas