2 paź

Modna zima

Nie od dzisiaj wiadomo, że dodatki dopełniają każdą stylizację. Są wyznacznikiem mody, a na dodatek nie muszą tylko ładnie wyglądać – mogą być też użyteczne.

W modowych trendach bardzo często pojawiają się nakrycia głowy, które pełnią funkcje:

  • dopełnienia stylizacji
  • ochrony głowy przed słońcem
  • ochrony włosów przed czynnikami atmosferycznymi
  • głównym, charakterystycznym punktem całego outfitu
  • przydatnym akcesorium podczas wykonywania sportów
    Jaką czapkę najlepiej wybrać na nadchodzącą zimę?

Czapki zimowe Nike

Dodatki do naszej zimowej stylizacji powinniśmy dobierać pod nasz styl. Wszystko zależy od kurtki na jaką się zdecydowaliśmy i od tego jaki look tegorocznej zimy chcemy uzyskać. W ofercie sprzedaży Nike znajdzie się coś dla każdego. Jeśli postawimy na coś bardziej subtelnego i eleganckiej – na przykład płaszcz – to świetnie sprawdzą się czapki jednolite, w stonowanych kolorach i klasycznych krojach, które nie będą odwracać uwagi od całości naszej stylizacji, ani od naszej twarzy.

Dopasuj swój styl

Czapkom zimowym Nike nie można odmówić też odrobiny szaleństwa. Oprócz stonowanych kolorów i krojów w kolekcji znajdziemy bardziej odważne połączenia. Między innymi są to: ciekawe wzory, niespotykane kroje, które nie mają niż wspólnego z tradycyjną zimową czapką, nasycone kolory, pastele, a nawet neonowe czapki. Zostały one głównie stworzone z myślą o sportowcach, którzy są fanami sportów zimowych jak narty czy snowboard – taki odblaskowy element zapewnia widoczność na zaśnieżonym stoku.

Czapki zimowe Nike dostępne na stronie SuperSklep.pl.