8 lis

Oryginalne gogle POC dla wymagających narciarzy

Oryginalne gogle POC są idealnym wyborem nie tylko dla zagorzałych fanów jednej, ale również i dwóch desek. Marka POC na rynku istnieje od 2005 roku i przez ten długi okres czasu zdobyła szerokie grono zadowolonych klientów na całym świecie.

Ekskluzywne gogle

Nowoczesne gogle marki POC wykorzystywane są nie tylko w sportach zimowych, ale również w kolarstwie górskim. Zawodowi sportowcy sięgają oczywiście nie tylko po rewelacyjne gogle, ale również po fantastyczne kaski i kombinezony. Gogle POC wykorzystywane są przez profesjonalnych zawodników, co jest oczywiście najlepszym potwierdzeniem ich wysokiej jakości wykonania i niezawodności. Sporty grawitacyjne są bardzo niebezpieczne, dlatego też tym bardziej warto postawić na porządne akcesoria ochronne.

Czym wyróżniają się produkty marki POC?

Gogle narciarskie POC wyróżniają się przede wszystkim niesamowitymi soczewkami, które ułożone pod odpowiednim kątem zapewniają szerokie pole widzenia. Gogle wyróżniają się piankowymi i sylikonowymi elementami, które doskonale dopasowują się praktycznie do każdej twarzy. Szczelne i dopasowane gogle narciarskie zaspokoją oczekiwania nie tylko profesjonalnych zawodników, ale również amatorów. Godne polecenia są przede wszystkim gogle Retina POC, które charakteryzują się dużą odpornością na zarysowania, mgłę i zaparowanie. Warto na końcu wspomnieć o tym, że przy wielu modelach istnieje możliwość wymiany soczewek. Dobrym pomysłem jest także dokupienie miękkiego futerału na gogle, dzięki któremu będzie można je bezpiecznie przechowywać.