5 sie

Dlaczego właśnie nerka?

Saszetki nerki, dzięki swoim walorom, już od dobrych paru lat zdobywają gusta i serca wielu fascynatów mody. Przez swój niezaprzeczalny urok i uniwersalność podbiły już nie tylko miejskie ulice, ale także górskie szlaki, jachty żaglowe lub strzelnice. Jak to się dzieje?

Praktyka ponad wszystko

Nerkę można przenosić na kilka różnych sposobów: z przodu na pasie, jak sama nazwa wskazuje — na nerce, lub przewieszoną przez ramię, co może się okazać szczególnie skuteczne, kiedy mamy na sobie większą bluzę lub kurtkę. Miękki i wytrzymały nylon, brezent lub skóra, z których tego typu saszetki są zazwyczaj uszyte, oraz zastosowanie wygodnego kroju, przekłada się na nad wyraz komfortowe użytkowanie.

Powyższe zalety sprawiają, że zwykłych nerek używają często niezwykli ludzie. Sportowcy ekstremalni, alpiniści, podróżnicy, a nawet żołnierze! Oni wszyscy do swoich aktywności wybrali właśnie nerkę, a to świadczy o najwyższym stopniu jej użyteczności.

Styl i kultura

Nierzadko tego typu saszetki można dojrzeć na wybiegach mody, zdjęciach robionych gwiazdom mediów, a czasami nawet na koncertach znanych piosenkarzy i raperów. Nerka swoje korzenie maja w kulturze hip-hopu i mody ulicznej. Producenci o tym nie zapominają — często kształtem i stylem czerpią z przeszłości, tworząc swoiste nawiązania do popkultury.

Dzięki wielu różnorodnym modelom nerek, jakie są dostępne na rynku można nie tylko cieszyć się z ich praktycznego zastosowania, ale też dostosować konkretny model do prawie każdego typu ubioru — od dresu aż po sportową marynarkę. Dobranie odpowiedniej nerki dla siebie to świetny sposób na dowiedzenie innym swojej oryginalności.

Nerki saszetki dostępne na stronie https://supersklep.pl/nerki