24 lis

Najważniejsze cechy nart marki Rossignol

Rossignol narty to francuska marka narciarstwa biegowego i zjazdowego założona przez Abela Rossignola w 1907 roku. Francuska manufaktura produkuje narty według indywidualnych parametrów zawodników wysokiej klasy. Ręczny montaż, indywidualna regulacja, ręczne układanie laminatów i dopasowywanie nart. Firma produkuje najwyższej jakości sprzęt zarówno dla początkujących jak i profesjonalistów. Przedstawiony jest szczegółowy przegląd produktów, ich wariantów i właściwości. Kilka wskazówek, które pomogą Ci w wyborze sprzętu narciarskiego.

Właściwości nart marki Rossignol

Krajem pochodzenia narty Rossignol jest Francja, a jej produkty są dostępne w szerokim asortymencie od dawna. Główną cechą urządzeń firmy jest nieszablonowe wykonanie produktu. Inżynierowie przywiązują dużą wagę do stabilności i mocy nart, dzięki czemu rezultat przewyższa wszelkie oczekiwania. Dzięki temu sprzętowi bieganie na nartach w trudnym terenie staje się przyjemnością.

Każdy sportowiec ma swoje własne kryteria, ale wielu woli wybierać sprzęt na podstawie sztywności, co pomaga im osiągać dobre wyniki. Jeśli chodzi o Rossignola, to ich narty odpowiadają wszystkim parametrom.

Firma oferuje szeroką gamę modeli wyścigowych, które są produkowane nie tylko we Francji, ale również w Hiszpanii. Produkcja ma na celu respektowanie indywidualnych parametrów profesjonalnych i doświadczonych sportowców.

Model nart Rossignol Hero z Pucharu Świata

Model Rossignol Hero został stworzony dla wymagających narciarzy, którzy należą do klasy zaawansowanej i eksperckiej. Produkt ten zapewni dużą dawkę adrenaliny podczas jazdy na wymagających stokach.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych materiałów i konstrukcji Rectangular Sandwich, deski nart oferują bardzo szybki skręt i maksymalną precyzję.